Made in France od roku 1964

Tyčový mixér, ponorný mixér nebo tyčák. Vždy mluvíme o stejném zařízení, které práci v kuchyni usnadní a urychlí.

Nepasírujte pět kilo zeleniny

Už jste někdy zkoušeli propasírovat pět kilo zeleniny? Každý, kdo už jednou uvařil poctivou svíčkovou, to zná. Zeleninu podusíme do měkka, vyndáme, pracně propasírujeme přes pasírovací síto, podlijeme vývarem. Po takové akci si můžete ruce namasírovat francovkou.

Titanové nože na tyči
Na konci tyče ponorného mixéru Dynamic PMDH 250 je speciálně tvarovaný nůž s titanovým povrchem. Takto jsou nože odolnější než u konkurenčních výrobků, které používají pouze  broušené nerezové nože.  Nůž při čištění velmi snadno a lehce sundáte a opět nasadíte zpět. Aby se do tyče nedostávaly žádné potraviny, je pod nožem usazeno odolné silikonové těsnění s prodlouženou životností.

Nahrubo nebo jemný krém
Tyčový mixér Dynamic použijete pro mixování, emulgaci, mísení, šlehání, při výrobě polévek, omáček, majonézy a krémů. Plynulou regulací otáček od nuly do 9.000 otáček za minutu si rychlost nastavíte tak, aby jste mixovanou potravinu rozmixovali přesně tak, jak potřebujete. Od velmi hrubého zrna až po hladký krém.

Od 20 do 40 litrů
Mixér PMDH je určen pro střední kuchyně. Základní tyč je 30 cm dlouhá. Dostatečně dlouhá, aby jste mohli s dobrým výsledkem pracovat např. v nerezovém hrnci Cookmax od velikosti od 20 – 40 litrů.

Žádný plast, ale odolný polykarbonát
Oranžová je vidět a vždy víte, kdo s ním právě pracuje, protože každý ho chce mít pro sebe.

Tyčový mixér Dynamic PMDH Senior – základní sestava se skládá z motorového bloku + mixovací tyč + držák na zeď. Kryt motoru a všechny oranžové části příslušenství jsou vyrobeny z odolného polykarbonátu. Materiál, který se používá také pro výrobu polykarbonátové gastronádoby.

Rozebíratelný a univerzální
Na základní motorový blok snadno rychle nasadíte příslušenství, jak zrovna potřebujete. Podívejte se na krátké video, jak snadná je obsluha mixéru Dynamic. K základní sestavě Dynamic Senior si můžete ještě pořídit tyto nástavce:

šlehací metla
nástavec na bramborovou kaši a pyré
kutr 5 litrů  na sekání a mixování
dlouhá – 40 cm – mixovací tyč

Dokonalá hygiena
Motorový blok, jednotlivé spoje a celkové konstrukční řešení je přizpůsobeno práci v profesionální kuchyni.

Velký důraz je kladen na utěsnění jednotlivých částí tak,  aby se do spojů nedostávaly potraviny, které by šlo jen velmi těžce odstranit.

Technické parametry

• délka mixovací tyče – 300 mm
• celková délka – 640 mm
• průměr motorového bloku – 97 mm
• příkon motoru – 230 V / 350 W
• regulace otáček – plynulá – 0 – 9.000 / min.
kompletní sortiment
stránky výrobce Dynamic France

Pro otevření některých souborů potřebujete program pro čtení PDF souborů – zdarma si jej stáhněte zde.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*