Hagleitner hygiena

Pro umývárny, kuchyně, hygienu prádla, objektů až po wellness hygienu. Bez námahy, bez zápachu.

Pro hotely, restaurace a další gastro provozy je nejlepší vizitkou čistota. Hagleitner hygiena pro umývárny je připravena z vysoce kvalitních materiálů. V kuchyni se neobejdete bez dávkovacích systémů papírových ručníků, tekutého nebo pěnového mýdla a kvalitních čisticích prostředků podle požadavků HACCP.

Univerzální hygiena

DeoFRES spolehlivě odstraňuje pachy v kuchyni, pach cigaret na pokojích, pot z oděvu, pachy z pohovky, koberce, autopotahů aj. Svěží vůni stačí nastříkat do prostoru nebo na textilie ze vzdálenosti 30 cm.

Hagleitner Hygiena

Hygiena kuchyně

GrillBLIZT je velmi účinný gel na čištění grilu, připálenin na pánvi, v pečicích troubách, sporáků. Plochy předem nahřejte na 50 °C a gel nechte působit 5 – 10 min. Pak seškrábejte uvolněné usazeniny drátěnkou nebo špachtlí (určené čisticí prostředky pro Váš produkt) a opláchněte vodou. Používejte ochranné rukavice. GrillBLITZ nepoužívejte na předměty z hliníku, pozinkované plochy a povrchy citlivé na alkálie.

NiroGLANZ je vhodný pro ošetření nerezových povrchů, které nepřichází přímo do styku s potravinami. Nanáší se neředěný např. mikro utěrkou na předem očištěnou plochu.

Radikalin je vysoce koncentrovaný odmašťovač, který bez námahy odstraní tuk z trub, digestoří, podlah aj. Dávkování 1 : 200 (50 ml smíchejte s 10 litry vody). Následně opláchněte důkladně vodou. Na silně znečištěné povrchy můžete použít Radikalin neředěný. Nepoužívejte na hliníkové předměty.

Sanitární hygiena

PerlGLANZ snadno odstraní vápenaté usazeniny a nečistoty, zabraňuje vzniku černé plísně. Má dezinfekční účinek. Využít ho můžete na toalety, pisoáry, obklady v koupelnách, aj. Očištění povrch nemusíte otírat do sucha, PerlGLANZ nezanechává kapky. Před nastříkáním je třeba spáry obkladů navlhčit.

Dávkování:
– neředěný nechte krátce působit a následně opláchněte vodou
– pro antibakteriální čištění podlah cca 700 až 1400 ml zřeďte 10 l vody
– pro běžnou očistu podlah řeďte 350 ml na 10 litrů vody

Dezinfekce

HygienicDES FORTE je velice účinný prostředek proti bakteriím včetně tuberkulózy, houbám, virům a norovirům. Bez parfémový, pH neutrální. Je určený především pro kuchyně, sanitární zařízení, ordinace, pečovatelské domy, domovy seniorů aj. Používejte neředěný. Není nutný oplach.

mm
O Eva Povová (130 Články)
Její hobby jsou ruční práce, ráda čte a dívá se na detektivky. eva.loket@seznam.cz

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*